.
 
Archiv novinek sezony 2016/2017:
01.06.2017 - Informace - Zemřel náš bývalý fotbalový trenér František Roudný !

Smutnou zprávu oznamuje fotbalový oddíl Sparta Úpice svým příznivcům. Ve středu 31.5.2017 zemřel po dlouhé nemoci ve věku 87 let pan František Roudný. V historii našeho fotbalového klubu je nesmazatelně zapsán jako trenér A mužstva dospělých. V zimě 1964 převzal mužstvo, tehdy hrající II.ligu, po trenéru Zilvarovi. Následně nepřetržitě vedl 5 mistrovských sezón naše fotbalisty v divizních zápasech. Odešel nejenom sportovní odborník, ale také dobrý kamarád, na kterého budeme vždy s úctou i uznáním vzpomínat.

07.05.2017 - Mládež - Nejmladší fotbalisté SK Sparta Úpice v soutěži minipřípravek !
Úpice – Na Trutnovsku odstartovala zcela nová soutěž pro nejmladší fotbalový potěr (na jaře ročník nar. 2010 a mladší). Do jarní části se přihlásilo 6 mužstev a je předpoklad, že od podzimu se přihlásí další nové týmy. S kamerou jsme navštívili zápas Sparta Úpice - Tatran Hostinné.06.05.2017 - A-mužstvo - Doma s rezevou Náchoda opět vítězství po penaltách !
SK Sparta Úpice - Náchod B 1:1 (0:1); pen: 3:2
Branky: Marel - Pipek. Rozhodčí: Janeček - Kalaš, Pálka. ŽK: 1:2, ČK: 0:0. Diváků: 100.

Sestava Úpice: Swaczyna - Kejzlar, Čáp, Hanzlík, Pich - Hodbod (68.Břicháček), Rada, Marel, Skála (83. Novotný) - Rejl (73. Mindek), Kuchta.

Sestava Náchod B: Ruffer - Rorbach, Zelman (57. Pavlíček), Hanel, Pipek, Berger, Bareš, Gidion, Král, Vejprava T. (68. Nejman), Vejprava J.

Radek Kaplan, (domácí): Dnes se nám dávala těžko dohromady základní jedenáctka, protože máme spoustu hráčů zraněných. V utkání byl soupeř lepším týmem a zaslouženě se ujal vedení, nám se podařilo vyrovnat z pokutového kopu a dovést zápas do penaltového rozstřelu, kde jsme byli šťastnějším týmem.

Zdeněk Chládek, (hosté): Neproměněné šance nás připravilo o 3 body, selhali jsme bohužel i v penaltovém rozstřelu.
06.05.2017 - Dorost - Po trapném výkonu berou dorostenci pouze bod !
Úpice/Žacléř - N.Paka/S.Paka B 3:3 (1:1)
Branky: Pančík, L.Romančák, Schneider. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 1:0, ČK: 1:0. Diváků: 30.

Sestava Úpice: Gottwald - Hrubý (28. Kaplan), Kábele (35. Richter), Hošek R., Schneider - Novotný F., Novotný M., Romančák J., Romančák L. - Hošek T., Pančík.

Po trapném a žalostném výkonu jsme si ani víc jak jeden bod nezasloužili. Neochota něco na hřišti udělat, raději míč odehrát na nikoho, doprovázeno výmluvy a k tomu odpovídání ze hřiště trenérům, celkově povedené sobotní vystoupení v negativním smyslu.
22.04.2017 - A-mužstvo - Penaltový rozstřel s Nepolisy rozhodl dorostenec Kábele !
SK Sparta Úpice - Nepolisy 2:2 (0:2); pen: 4:3
Branky: 2x Kuchta - Doseděl, Lihan. Rozhodčí: Horský - Hlaváč, Šiling. ŽK: 2:1, ČK: 0:0. Diváků: 150.

Sestava Úpice: Swaczyna - Brus (46. Rejl, 82. Kábele), Čáp, Hanzlík, Pich (37.Mindek) - Kejzlar, Biederman (62. Břicháček), Marel, Skála (86. Novotný) - Kovačík, Kuchta.

Sestava Nepolisy: Marko - Zámečník, Tichý, Masák, Hanuš, Doseděl, Chaloupka, Lihan (52.Hanuš R.), Tlustý, Smadiš (78. Ullman), Hanuš T.

Radek Kaplan, (domácí): V prvím dějství jsme hráli špatně, hosté z jedné střely a nepovedeného centru vedli v poločase 2-0. My jsme neproměnili dvě víc než 100% šance, kdy jsme byli ukvapení v zakončení. Druhý poločas jsme se zlepšili a zaslouženě vyrovnali. Pro nás je ztráta i ten jeden bod, když hosté jednou vystřelili a dali dva góly. Penalty jsou již loterie.

Milan Havlík, (hosté): V Úpici jsme jasně ovládli první poločas, jak herně, tak výsledkově. Ve druhém poločase se rozsypal střed zálohy již tak nekompletního týmu, rázem jsme dostali dva góly a strachovali se o bod až do konce. I když bychom před zápasem bod brali, po jeho skončení cítíme výsledek jako ztrátu.
22.04.2017 - Dorost - V zápase dvou rozdílných poločasů bereme tři body !
Úpice/Žacléř - Předměřice 2:1 (2:0)
Branky: Pančík, L.Romančák. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 2:3, ČK: 0:0. Diváků: 30.

Sestava Úpice: Gottwald - Hrubý, Kábele, Jadrný, Schneider - Hošek T. (63. Hošek R.), Novotný M., Romančák J., Romančák L. (70. Kaplan) - Vlček (46. Novotný F.), Pančík.

V prvním poločase jsme navázali na naše předešlé dobré výkony, kdy nás zdobila bojovnost a chuť poprat se o dobrý výsledek. Soupeře jsme přehrávali, do ničeho jsme ho nepustili a samy jsme si dokázali vytvořit šance, ze kterých jsme vytěžili dva góly. Druhý poločas nás hosté zatlačili a najednou jsme hráli ustrašeně a gól vysel ve vzduchu. Hosté snížili a pak to již byl boj. V závěru jsme mohli rozhodnout do prázdné branky, ale bylo z toho drama až do konce utkání. Byť jsme tentokrát dokázali hrát dobře pouze jeden poločas, tak si myslím, že i tak si hráči vítězství zasloužili.
22.04.2017 - Ml.žáci - Na turnaji vedoucích týmů jsme vůbec neuspěli !
Turnaj Hořice (Hostinné 2:7, Hořice 0:2). V sobotu jsme zajížděli na turnaj do Hořic. Neodvážíme si žádný bod, zato špatný pocit a důvod k zamyšlení, jakým směrem pokračovat. Špatný přístup k zápasům některých kluků, to mě nutí přehodnotit přístup k nominacím na zápasy a od příštího turnaje budou jezdit pouze ti, kteří si to "zaslouží". Demotivace ostatních a rozvrat týmového ducha je příčinou špatných výkonů, které jsme v zápasech předvedli, prohry jsou potom jenom logickým vyústěním. Snad dokážeme napravit dojem příští týden na dalším turnaji.
15.04.2017 - A-mužstvo - Favorit z Třebše exceloval ve druhém poločase !
Třebeš - SK Sparta Úpice 5:1 (0:1)
Branky: Krykorka, Štajer, Zeman, Majer, Kincl - Kuchta. Rozhodčí: Medlík - Odvárko, Skřivánek - del. Střížka. ŽK: 0:0, ČK: 0:0. Diváků: 100.

Sestava Třebeš: Heřman - Michal (77.Franta), Zeman Jiří, Černý (48.Sobotka), Zbořil (9.Vlach), Zeman Jakub (64.Drapák), Kincl, Farkaš, Štajer, Krykorka, Majer.

Sestava Úpice: Dytrych - Pich, Hanzlík, Čáp, Brus (70. Romančák) - Kejzlar, Biederman (62.Břicháček), Marel, Skála (81.Kábele) - Kuchta, Kovačík.

Vlastimil Krykorka, (domácí): Odehráli jsme zápas dvou světů. V prvním poločase jsme sice měli převahu, ale byli zcela bezzubí. Vrcholem zmaru byl zbytečný gól do šatny. Ten nás ale naštěstí probudil a zdravě nažhavil. V druhém poločase kluci konečně zabrali a soupeře v podstatě už k ničemu nepustili. Za druhý poločas patří klukům jednička.

Radek Kaplan, (hosté): První poločas nám vyšel výsledkově, herně už to bylo slabší. Utkání rozhodla pětiminutovka ve druhém poločase kde jsme třikrát inkasovali a domácí nás již k ničemu nepustili. V závěru utkání přidali ještě další branky a potvrdili svoje vítězství.
15.04.2017 - Dorost - Se silným soupeřem jsme odehráli dobrou partii !
Rudník - Úpice/Žacléř 2:0 (2:0)
Rozhodčí: Havlík. ŽK: 0:0, ČK: 0:0. Diváků: 30.

Sestava Úpice: Kábele - Hrubý, Romančák J., Jadrný, Schneider - Novotný F. (57. Kaplan), Hošek T., Novotný M., Vlček, Romančák L. - Pančík.

Na toto utkání jsme se již připravili v zimním poháru, jelikož jsme na silného soupeře znovu vyrukovali s pěti obránci a snažili jsme se eliminovat hráče soupeře hlavně uprostřed hřiště, což se nám tentokrát dařilo ještě lépe než v poháru, kdy jsme prohráli o tři branky. Škoda, že jsme nevyužili naše šance v začátku utkání, abychom se mohli zaměřit ještě více na defenzívu. Každopádně naši hráči byli domácím statečným protivníkem a hráči se prezentovali bojovným a houževnatým výkonem. Děkujeme hráčům za snahu a výkon proti zkušenějšímu soupeři.
15.04.2017 - Ml.žáci - V Českém Meziříčí naše mužstvo nezahrálo dobře !
Turnaj České Meziříčí (Č.Meziříčí 0:2, Javorka 5:4). Samotná prohra s týmem domácího Českého Meziříčí trenéry nemrzela tolik, jako předváděná hra. Jako by oproti dvěma předešlým turnajům, hráli naprostí nováčci. Naivita, se kterou většina nastoupila do zápasu, byla očividná. Neochota zabrat za druhé, strach vzít zodpovědnost na sebe, obavy něco vymyslet ... to co nás dva turnaje zdobilo nám teď chybělo. Výsledkem byla zcela zasloužená porážka od týmu, který bychom měli přehrávat. Žádný vstřelený gól (i přes možnost zahrávat pokutový kop) je smutnou realitou myšlenky, že se soupeř porazí sám. Obavy z podcenění týmu Javorka se nám trenérům ukázaly jako oprávněné. Sice jsme díky velice slušnému úvodu vedli 3:0, ale potom opět propad do marastu antifotbalu vyústil ke srovnání na 3:3. Jenom díky neproměnění penalty soupeř nedosáhnul na body a utkání jsme s odřenýma ušima dovedli k výhře 5:4.
12.04.2017 - A-mužstvo - Po dlouhém penaltovém rozstřelu bere Sparta 2 body !
SK Sparta Úpice - Hostinné 0:0 (0:0); pen: 10:9
Rozhodčí: Dujsík - Bačo, Junek - del. Střížka. ŽK: 2:3, ČK: 0:0. Diváků: 80.

Sestava Úpice: Swaczyna - Brus (72. Vlček), Čáp, Hanzlík, Pich - Kejzlar, Biederman, Marel, Skála (46. Rejl) - Kovačík (76. Břicháček), Kuchta.

Sestava Hostinné: Zítko - Horák, Pištora, Kracík L., Slavík (60. Bartůněk), Jakoubek, Polák (60. Brož), Šmucer, Valášek, Kracík D., Rodr (76. Purkert).

Radek Kaplan, (domácí): Obě mužstva dnes podala slabý výkon takže utkání moc krásy nepřineslo. Škoda nevyužitého brejku na konci utkání kde jsme mohli rozhodnout a nemuselo dojít k penaltovému rozstřelu, který jsme nakonec zvládli.

Zdeněk Macháček, (hosté): Co je platné, že se do šancí dostaneme. Vstřelit gól ze hry je pro nás v posledním období neřešitelný problém. Naštěstí domácí nás v zahazování šancí ještě předčili a tak utkání skončilo nepopulární remízou. Naše trápení pak podtrhly dlouhé a nevydařené penalty.
08.04.2017 - A-mužstvo - Úpice prodloužila černou sérii na domácím hřišti !
SK Sparta Úpice - Trutnov B 1:3 (0:1)
Branky: Kuchta - Štěpánek, Matějka, Vošanovič. Rozhodčí: Trejbal - Říha, Janata - del. Haleš. ŽK: 2:3, ČK: 0:0. Diváků: 140.

Sestava Úpice: Dytrych - Mindek (53. Brus), Čáp, Hanzlík, Pich, Kejzlar (81. Rejl), Biederman (57. Hodbod), Marel, Skála, Rada (64. Kovačík), Kuchta.

Sestava Trutnov B: Kamitz - Groer, Kozák, Přívratský, Šimůnek (61. Vošanovič), Štěpánek (79. Rada), Turner (72. Huynh), Ficner, J.Matějka (82. Kalhous), Doubic, P.Matějka.

Radek Kaplan, (domácí): Toto utkání se nám vůbec nepovedlo, do středeční dohrávky máme nad čím přemýšlet.

MFK Trutnov, (hosté): Úvod utkání se nám příliš nepovedl a domácí nám prvních 30 minut prakticky nepůjčili balón. Poté jsme se však po soupeřově chybě a následném brejku dostali do vedení a hra se vyrovnala. Ihned po změně stran jsme přidali druhou branku a získali tak potřebný klid. Úpice sice ještě dokázala derby zdramatizovat, naštěstí se nám ale v nastaveném čase podařilo vstřelit ještě jeden gól a definitivně stvrdit naše vítězství. Z Úpice si tedy, i přes nepříliš přesvědčivý výkon, odvážíme všechny tři body.
08.04.2017 - Dorost - Mladíci odehráli v Českém Meziříčí dobré utkání !
České Meziříčí - Úpice/Žacléř 2:0 (1:0)
Rozhodčí: Filip. ŽK: 2:2, ČK: 0:0. Diváků: 25.

Sestava Úpice: Gottwald - Hrubý (73. L.Romančák), Kábele, Jadrný, Schneider - Novotný F. (77. Hošek R.), Romančák J., Novotný M., Hošek T. (54. Kaplan) - Vlček, Pančík.

Začátek utkání patřil soupeři, ale po úvodní desetiminutovce jsme začali soupeře přehrávat. Přicházeli i šance, ale dotlačit míč do branky se nám nepodařilo. Z ojedinělé akce soupeř skóroval, ale to nám poradoxně prospělo, hráči se snažili a chtěli utkání otočit. Druhý poločas se ještě více odehrával na polovině soupeře, ale v zakočení to dneska nešlo nikomu. Ve snaze vyrovnat jsme otevřeli hru a domácí v nastaveném čase definitivně rozhodli. Přes prohru můžeme hráče pochválit, protože jsme po dlouhé době dokázali soupeře soustavně přehrávat a spoustu akcí bylo pohledných, jen to zakončení.
08.04.2017 - Ml.žáci - V domácím prostředí se nám opět zadařilo !
Turnaj Úpice (Lánov 4:1, Jičín 2:1). I v pořadí druhý "mistrák" jsme odehráli doma a to opět před slušnou kulisou rodičů a přátel. Předváděná hra splňovala všechna kritéria KP a i přes první (a druhý) obdržený gól si všichni hráči zasloužili absolutorium. Zejména vítězství nad favorizovaným Jičínem bylo odmakané na samé hranici možností.
01.04.2017 - A-mužstvo - Sparta si dojela pro důležité body na Lokomotivu HK !
Lokomotiva HK - SK Sparta Úpice 2:3 (0:2)
Branky: Šubrt, Hůlka - 2x Kuchta, Marel. Rozhodčí: Špidlen - Urbánek, Junek - del. Střížka. ŽK: 3:2, ČK: 0:0. Diváků: 100.

Sestava Lokomotiva HK: Beránek - Vodák, Svatoň, Bělonohý (70.Němec), Javůrek (78.Rosulek), Hůlka, Matoušek (58.Pára), Žumár (46.Šubrt), Čech, Novák, Schejbal.

Sestava Úpice: Dytrych - Brus, Hanzlík, Pich, Mindek - Kejzlar, Marel, Rada, Skála - Kuchta, Kovačík (71.Rejl).

Michal Sobotka, (domácí): Co na to říct, nebojujeme, kazíme, nedáme fotbalu nic navíc. Začínáme hrát až posledních deset minut a to fakt nestačí.

Radek Kaplan, (hosté): První poločas nám vyšel podle našich představ, dostali jsme se do dvou brankového vedení a ani ve druhém poločase jsme nechtěli polevit. Bohužel dvakrát jsme nechali domácí přiblížit na rozdíl jedné branky a zbytečně zápas zdramatizovali, ale nakonec jsme vedení udrželi. Skvěle vyšel zápas nové posile Janu Kuchtovi, který se uvedl dvěma góly a patří mu gratulace.
01.04.2017 - Dorost - Dorostenci sahali proti Hostinnému po překvapení !
Úpice/Žacléř - Hostinné 1:3 (0:1)
Branka: M.Těžký. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 2:1, ČK: 0:0. Diváků: 25.

Sestava Úpice: Gottwald - Hrubý, Kábele, Jadrný, Schneider - Novotný F. (77. Kaplan), Romančák J., Novotný M. (Romančák L.), Hošek T. (55. Hošek R.) - Těžký, Pančík.

Proti favoritovi jsme odehráli dobré utkání a oproti podzimnímu zápasu jsme byli důstojným soupeřem. Do šancí jsme se dostávali sporadicky, ale ani soupeře jsme do moc příležitostí nepouštěli. V prvním poločase jsme si vybrali jednu slabší chvilku, kdy jsme po chybě dovolili soupeři vstřelit branku. Druhý poločas jsme chtěli odehrát s tím, že se pokusíme soupeře potrápit. To se nám podařilo, když jsme po dobrém důrazu v pokutovém území soupeře dokázali vyrovnat. Naše vedení netrvalo moc dlouho, když jsme si naopak my počínali před naším vápnem nedůrazně a toho soupeř využil. V závěru jsme hráli ve snaze vyrovnat vabank, díky tomu hosté v poslední minutě definitivně rozhodli. Hráčům patří poděkování za bojovnost.
01.04.2017 - Ml.žáci - Na začátek jarní části KP příjemné překvapení !
Turnaj Úpice (Červený Kostelec 3:0, Česká Skalice 10:0). Domácí turnaj nám vyšel nad očekávání, kdy jsme svou hrou oba tradiční soupeře zatlačili k jejich brankám a předvedenou hrou potěšili oko všech fanoušků. Za zmínku stojí nula na kontě brankáře Kuby Černého, ke které přispěli příkladným přístupem všichni do jednoho.
25.03.2017 - A-mužstvo - V Bílé Třemešné jsme na domácí mužstvo nestačili !
Bílá Třemešná - SK Sparta Úpice 2:0 (1:0)
Branky: Macek, D.Kubelka. Rozhodčí: Šlezingr - Bečvář, Frič - del. Vítek. ŽK: 1:2, ČK: 0:0. Diváků: 150.

Sestava Bílá Třemešná: Vočka - Kiss, Kubelka Josef, Pátý Jan, Pátý Milan, Macek, Hažer (69. Jákl Jaroslav), Kubelka Jaroslav, Kubelka Tomáš, Kubelka David, Schneider (75. Jákl Martin).

Sestava Úpice: Erben - Mindek, Pich, Hanzlík, Brus - Kejzlar (68. Kovačík), Biederman, Marel (80. Winter), Skála - Rada, Rejl (60. Hodbod).

Martin Záruba, (domácí): Zápas rozhodla branka do šatny, kdy domácí Macek hlavičkoval přesně. Do té doby hosté "zlobili" z rychlých brejků, které ale nedotáhli. V druhé půli přidali domácí pojistku a nebylo co řešit. Skóre mohli už jen navyšovat, ale také spálili co mohli.

Radek Kaplan, (hosté): V poli to byl vyrovnaný zápas, bohužel nejsme schopni dotáhnout do konce i vyložené šance a proto odjíždíme bez bodu.
19.03.2017 - Dorost - Na úvod jara kostrbaté vítězství v Rasoškách !
Rasošky - Úpice/Žacléř 2:6 (2:5)
Branky: 3x Pančík, M.Těžký, F.Novotný, J.Romančák. Rozhodčí: Pálka. ŽK: 2:0, ČK: 0:0. Diváků: 20.

Sestava Úpice: Gottwald - Hrubý (46. T.Hošek), Kábele, Jadrný, Schneider (46. R.Hošek) - Novotný F. (55. Kaplan), Romančák J., Vlček, Novotný M. - Těžký, Pančík.

Pod dvou pohárových zápasech, které jsme odehráli na umělé trávě, nás dnes čekalo první jarní mistrovské utkání na přírodní trávě. Zápas jsme nezačali vůbec dobře, téměř všechno nám dělalo problémy, a bylo ještě hůř, jelikož soupeř šel dvakrát do vedení. Pak hráči trochu zabrali, srovnali se s terénem a utkání otočili ve svůj prospěch. Druhý poločas se hrál v režii našeho mužstva, ale gólově to už nebylo ono. Do dalšího zápasu máme co zlepšovat a o čem přemýšlet.
12.03.2017 - A-mužstvo - Jaro odstartovalo remízovým zápasem v Týništi n./O. !
SK Týniště nad Orlicí - SK Sparta Úpice 0:0 (0:0), pen.: 4:2
Rozhodčí: Kubišta - Koutník, Rychtár - del. Novák. ŽK: 2:4, ČK: 0:0. Diváků: 80.

Sestava Týniště n/O.: Hlaváč - Winkler M., Pokorný, Horák, Bartoš P. (46. Hladík), Mládek, Matoušek, Tomášek, Forejtek (59. Winkler J.), Fidra, Voda.

Sestava Úpice: Swaczyna - Brus, Čáp, Hanzlík, Pich - Kejzlar (46.Kovačík), Biederman, Marel, Skála (86.Hodbod) - Rada, Rejl (76.Břicháček).

Lukáš Ráček, (domácí): Vyrovnané bezgólové utkání na těžkém terénu s důležitým prémiovým bodem pro domácí.

Radek Kaplan, (hosté): První mistrovské utkání moc krásy nepřineslo. Obě mužstva si vypracovala dvě tutové šance, které nevyužila a tak remíza dle mého názoru je spravedlivá. Pokutové kopy už byla loterie se šťastnějším koncem pro domácí.
11.03.2017 - Mládež - Proběhl zimní fotbalový kemp dětí a mládeže !
V termínu 3.-10.3.2017 se konal zimní fotbalový kemp dětí a mládeže. Kempu se účastnilo 32 hráčů a 7 vedoucích. Kluci a děvčata se stejně jako loni představili jako dobrý kolektiv a zaslouží si velkou pochvalu a poděkování za tréninkovou i mimo fotbalovou snahu a zájem. Nemuseli jsme řešit žádné vážné konflikty a vše proběhlo v pohodě. Počasí nám sice nepřálo tak jako loni, několikrát sprchlo a nebylo tak teplo, ale zásadní vliv na program kempu rozhodně nemělo. Poděkování patří také všem zúčastněným "dospělákům," kteří většinou v době své dovolené kemp zorganizovali a umožnili dětem prožít část prázdnin v kolektivu. Dál bych chtěl poděkovat zejména maminkám, které se o nás bezvadně staraly a plnily nám bříška dobrotami.

Video-reportáž z fotbalové kempu dětí a mládeže 2017
Hodnotící zpráva z fotbalového kempu 2017

Úpický fotbal a fotbalový kemp dětí a mládeže finančně podpořilo město Úpice.

21.02.2017 - Mládež - Mladší přípravka Úpice/Rtyně kolektivem Města Úpice za rok 2016 !
Úpice – V rámci vyhlášení ankety Sportovec Města Úpice za rok 2016 získala naše mladší přípravka Úpice/Rtyně ocenění v kategorii kolektiv roku. Ocenění si děti a trenéři převzali z rukou českého fotbalisty a olympijského vítěze Ladislav Vízka, který předával ceny společně s místostarostou města Úpice Radimem Fryčkou všem vyhlášeným. V kategorii mládež stejné ocenění obdržel Vít Bekr, který hraje v kategorii mladších žáků. Všem gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho oddílu.18.01.2017 - Mládež - Královéhradecký fotbal slavil a děkoval, oceněno i souklubí Úpice/Rtyně !
Trutnov – Ocenění rytířů fotbalu a zakladatelů Královéhradeckého krajského fotbalového svazu, který slaví 15 let od svého vzniku. V takovém duchu se nesl sedmý Galavečer KFS, který v pátek 13. ledna hostilo Společenské centrum UFFO v Trutnově. Vyhlášeni byli i nejlepší jednotlivci, kluby či obce za uplynulý rok 2016. Mezi řadou hostů a osobností sportovního i společenského života nechyběli trutnovský starosta a poslanec Ivan Adamec, hradecký primátor Zdeněk Fink či Martin Červíček, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje i trenérský bard Ladislav Škorpil. Zúčastnili se i zástupci sponzorů a partnerů KFS či prvoligového klubu FC Hradec Králové, vlajkové lodi královéhradeckého fotbalu. Fotbalovou asociaci České republiky zastupoval generální sekretář Rudolf Řepka.

"Už je to tradice. I letos se galavečer povedl. Už minule v Náchodě se mi moc líbilo, proto jsem vůbec neváhal, když jsem od předsedy Andrejse obdržel pozvání a s radostí jsem přijel. Oceněných a laureátů bylo hodně. Na všech účastnících bylo vidět, že si to užívají," našel jen slova chvály Rudolf Řepka. Spokojen byl i předseda Královéhradeckého krajského fotbalového svazu Václav Andrejs. "Úroveň sedmého galavečera hodnotím velmi vysoko. Za prvé prostředí v Trutnově, ve kterém jsme se nacházeli, je naprostá špička, vše je nové a krásné ... Zúčastnila se řada významných lidí z celého kraje, vedení FA i našich partnerů. Za mě tedy převládají jen pozitiva," uvedl první muž fotbalu v Královéhradeckém kraji. "Za druhé mě potěšila účast. Poprvé v historii jsme se dostali přes tři sta hostů," poukázal Václav Andrejs na počet 340 účastníků v Trutnově. Z pohledu České republiky je tento galavečer sloužící k poděkování lidem za rozvoj fotbalu na krajské úrovni zcela ojedinělý a výjimečný. "Vím, že jen v plzeňském kraji se koná fotbalový ples, ale na takové úrovni, jak k ocenění přistupuje a pořádá Královéhradecký krajský fotbalový svaz, je unikátní a klobouk dolů," chválil Řepka. Příští rok bude osmý galavečer hostit Jičín. "Vysoká účast a zájem všech lidí mě jen utvrdily v tom, že myšlenka pořádání galavečerů je správná. Měli jsme strach, že po třech, čtyřech letech se zájem sníží, ale opak je pravdou. Počet hostů narůstá. Je to pro nás zadostiučinění, že to ve vztahu k lidem z fotbalového prostředí děláme dobře," dodal Václav Andrejs.

Junior cenu, která se uděluje za dobrou práci v kategorii přípravek, obdrželo za rok 2016 souklubí Úpice/Rtyně. V roce 2016 jsme měli v soutěžích přípravek 4 mužstva, kteří reprezentovali nejen společné mužstvo, ale i město Úpice a Rtyně v Podkrkonoší. Kromě ocenění, jsme převzali od Krajského fotbalového svazu poukaz na odběr 2ks bezpečných fotbalových branek pro mládež v hodnotě 25.000 Kč. Ocenění si na galavečeru za souklubí Úpice/Rtyně převzali Kafka Bohumil, předseda SK Sparta Úpice a Milan Romančák st., hlavní trenér mužstev přípravek.15.01.2017 - A-mužstvo - Přípravné zápasy před jarní částí 1.A třídy !
27.01.2017 (pátek, 18:00) start přípravy /UMT Havlovice/
11.02.2017 (sobota, 14:00) Kocbeře - Úpice /UMT Trutnov/
18.02.2017 (sobota, 14:00) Trutnov U19 - Úpice /UMT Trutnov/
25.02.2017 (sobota, 17:00) Hronov - Úpice /UMT Náchod/
04.03.2017 (sobota, 16:00) České Meziříčí - Úpice /tráva Provodov/
15.01.2017 - Dorost - Pohárové zápasy před jarní částí krajské soutěže !
03.02.2017 (pátek, 16:30) start přípravy /UMT Havlovice/
25.02.2017 (sobota, 14:00) Nová Paka/Stará Paka - Úpice/Žacléř /UMT Nová Paka/
11.03.2017 (sobota, 14:00) Rudník - Úpice/Žacléř /UMT Nová Paka/
15.01.2017 - A-mužstvo - Video-reportáže z utkání úpického A-mužstva v této sezóně !
1.kolo poháru hejtmana Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Jiskra Kocbeře

2.kolo poháru hejtmana Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Sokol Provodov

1.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - SK Týniště nad Orlicí

3.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Sokol Bílá Třemešná

4.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Lokomotiva Hradec Králové

6.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Třebeš Hradec Králové

9.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Roudnice

11.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Vrchlabí

13.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Kunčice

15.kolo 1.A třídy Královéhradeckého kraje 2016/2017
SK Sparta Úpice - Třebechovice
13.01.2017 - Ml.žáci - Halové turnaje před jarní částí krajské soutěže !
14.01.2017 Turnaj Úpice
15.01.2017 Turnaj Č.Kostelec
29.01.2017 Turnaj Rtyně
18.02.2017 Turnaj Náchod
25.02.2017 Turnaj Č.Kostelec
04.03.2017 Turnaj Rtyně12.01.2017 - Přípravky - Halové turnaje před jarní částí okresních soutěží !
10.12.2016 Turnaj Červený Kostelec (2008)
11.12.2016 Turnaj Červený Kostelec (2006)
17.12.2016 Turnaj Rtyně (2006)
17.12.2016 Turnaj Česká Skalice (2009) 2 mužstva
14.01.2017 Turnaj Rtyně (2008)
15.01.2017 Turnaj Úpice (2006) 2 mužstva
21.01.2017 Turnaj Česká Skalice (2010)
29.01.2017 Turnaj Červený Kostelec (2008)
04.02.2017 Turnaj Červený Kostelec (2010)
05.02.2017 Turnaj Červený Kostelec (2006)
05.02.2017 Turnaj Rtyně (2006)
11.02.2017 Turnaj Úpice (2008) 2 mužstva
12.02.2017 Turnaj Úpice (2010)
12.02.2017 Turnaj Hostinné (2006)
18.02.2017 Turnaj Červený Kostelec (2008)
05.03.2017 Turnaj Červený Kostelec (2010)
12.03.2017 Turnaj Hostinné (2006)
12.03.2017 Turnaj Rtyně (2008)
18.03.2017 Turnaj Červený Kostelec (2006)
01.01.2017 - Mládež - Nabídka halových turnajů v zimě 2017 pořádaných naším klubem !

Nabídka halových turnajů v zimním období 2017

Termíny turnajů seriálu "Fotbal pro život":
14.01.2017 (sobota), ročník 2004 a ml. (mladší žáci) - ODEHRÁNO
15.01.2017 (neděle), ročník 2006 a ml. (starší přípravka) - ODEHRÁNO
11.02.2017 (sobota), ročník 2008 a ml. (mladší přípravka) - ODEHRÁNO
12.02.2017 (neděle), ročník 2010 a ml. (mini přípravka) - ODEHRÁNO

- Místo konání: Sportovní hala ZŠ Bří Čapků v Úpici

- Hrací systém podle počtu přihlášek, maximálně 8 týmů na jeden turnaj, hraje se systémem každý s každým navzájem.

- Občerstvení v bufetu v hale na náklady účastníků. Poháry pro první tři týmy, ocenění obdrží všechny zúčastněné týmy a nejlepší jednotlivci turnaje.

- Na závaznou přihlášku uveďte telefonní číslo, e-mail a jméno kontaktní osoby klubu. Podrobné propozice, včetně rozlosování obdrží přihlášené týmy vždy nejpozději týden před začátkem turnaje.

Kontakt: Kafka Bohumil, tel. 776 595 557, email: sparta-upice@seznam.cz

Projekt je financován za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

26.12.2016 - Informace - Zemřel náš bývalý fotbalový obránce Jiří Pitaš !
Oznamujeme našim členům a fotbalovým příznivcům, že v sobotu 24.12.2016 zemřel náhle náš bývalý hráč Jiří Pitaš ve věku 72 let po krátké a těžké nemoci. Pamětníci si jistě vzpomenou na jeho spolehlivé výkony v úpickém dresu, kde působil na kraji obrany. Hrál nejdříve 1. dorosteneckou ligu a potom se stal stálým členem mužstva dospělých. Společně se svými kamarády odehrál v letech 1963/1964 II.ligu skupina "B"-moravská, následně po několik let divizní kopanou. Odešel nám velký sportovec a kamarád, na kterého budeme vzpomínat.


06.07.2016 - A-mužstvo - Rozlosování podzimní části nové sezóny 1.A třídy !
Muži: Úpice A-třída KFS
13.08.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Týniště
20.08.2016 (sobota, 17:00) Hostinné - Úpice
27.08.2016 (sobota, 17:30) Úpice - Bílá Třemešná
03.09.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Loko Hradec Králové
11.09.2016 (neděle, 17:00) Trutnov "B" - Úpice (hřiště HSM)
17.09.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Třebeš
24.09.2016 (sobota, 16:30) Nepolisy - Úpice
28.09.2016 (středa, 16:30) Nový Hradec Králové - Úpice
01.10.2016 (sobota, 16:30) Úpice - Roudnice
09.10.2016 (neděle, 16:00) Náchod "B" - Úpice
15.10.2016 (sobota, 16:00) Úpice - Vrchlabí
23.10.2016 (neděle, 15:30) Černilov - Úpice
29.10.2016 (sobota, 14:30) Úpice - Kunčice
05.11.2016 (sobota, 14:00) Sobotka - Úpice
12.11.2016 (sobota, 14:00) Úpice - Třebechovice
06.07.2016 - Dorost - Rozlosování podzimní části nové sezóny dorostenců !
Dorost: Úpice/Žacléř Krajská soutěž KFS
20.08.2016 (sobota, 14:30) Hostinné - Úpice/Žacléř
27.08.2016 (sobota, 14:15) Úpice/Žacléř - České Meziříčí (hř. Úpice)
03.09.2016 (sobota, 14:15) Úpice/Žacléř - Rudník (hř. Žacléř)
11.09.2016 (neděle, 17:00) Předměřice - Úpice/Žacléř
17.09.2016 (sobota, 14:15) Úpice/Žacléř - Hronov/Stárkov (hř. Úpice)
24.09.2016 (sobota, 13:45) Nová Paka/Stará Paka "B" - Úpice/Žacléř
01.10.2016 (sobota, 13:45) Úpice/Žacléř - Dobruška/Opočno (hř. Žacléř)
09.10.2016 (neděle, 13:30) Babí/Velké Poříčí - Úpice/Žacléř
15.10.2016 (sobota, 13:15) Úpice/Žacléř - Borohrádek (hř. Úpice)
22.10.2016 (sobota, 12:30) Meziměstí/Teplice - Úpice/Žacléř
29.10.2016 (sobota, 10:00) Úpice/Žacléř - Rasošky (hř. Žacléř)
06.07.2016 - Mladší žáci - Rozlosování podzimní části nové sezóny mladších žáků !
Mladší žáci: Úpice/Rtyně Krajský přebor KFS
01.kolo 04.09.2016 SO 09,00 (Jaroměř) Jaroměř - Třebeš II - Úpice/Rtyně - Třebechovice
02.kolo 10.09.2016 SO 09,00 (Úpice) Č. Kostelec - Úpice/Rtyně - Rozkoš - Třebechovice
03.kolo 18.09.2016 NE 09,00 (Jaroměř) Úpice/Rtyně - Č. Kostelec - Rasošky - Jaroměř
04.kolo 25.09.2016 NE 09,00 (Rtyně) Třebeš II - Úpice/Rtyně - Č. Kostelec
05.kolo 01.10.2016 SO 09,00 (Třebechovice) Rasošky - Úpice/Rtyně - Třebechovice
06.kolo 09.10.2016 NE 09,00 (Č. SKalice) Úpice/Rtyně - Jaroměř - Rozkoš
07.kolo 15.10.2016 SO 09,00 (Úpice) Rozkoš - Rasošky - Úpice/Rtyně - Třebeš II
08.kolo 23.10.2016 NE 09:00 (Č.Kostelec) Č. Kostelec - Úpice/Rtyně - Rozkoš - Třebechovice
09.kolo 30.10.2016 NE 09,00 (Č.Kostelec) Třebeš II - Úpice/Rtyně - Č. Kostelec
10.kolo 05.11.2016 SO 10,00 (Jaroměř) Úpice/Rtyně - Jaroměř - Rozkoš
06.07.2016 - Starší přípravka - Rozlosování podzimní části nové sezóny starší přípravky A+B !
Starší přípravka "A": Rtyně/Úpice Okresní přebor TU
01.kolo 27.08.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Jánské Lázně
02.kolo 04.09.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice A – Bílá Třemešná – Dolní Kalná
03.kolo 10.09.2016 SO 09,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B
04.kolo 17.09.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Poříčí u Trutnova (hř. Úpice)
05.kolo 25.09.2016 NE 09,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Radvanice
06.kolo 28.09.2016 ST 09,00 Radvanice – Rtyně/Úpice A – Jánské Lázně
07.kolo 01.10.2016 SO 09,00 Horní Maršov – Rtyně/Úpice A – Bílá Třemešná
08.kolo 09.10.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice A – Dolní Kalná – Poříčí u Trutnova (hř. Úpice)
09.kolo 15.10.2016 SO 09,00 Poříčí u Trutnova – Rtyně/Úpice A – Radvanice
10.kolo 23.10.2016 NE 10,00 Rtyně/Úpice A - Horní Maršov – Radvanice
11.kolo 30.10.2016 NE 10,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Bílá Třemešná

Starší přípravka "B": Rtyně/Úpice Okresní přebor TU
01.kolo 27.08.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Jánské Lázně
02.kolo 03.09.2016 SO 09,00 Radvanice – Rtyně/Úpice B – Podhůří
03.kolo 10.09.2016 SO 09,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B
04.kolo 17.09.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Poříčí u Trutnova (hř. Úpice)
05.kolo 24.09.2016 SO 09,00 Dolní Kalná – Rtyně/Úpice B – Bílá Třemešná
06.kolo 28.09.2016 ST 09,00 Rtyně/Úpice B – Dolní Kalná – Horní Maršov
07.kolo 02.10.2016 NE 09,00 Poříčí u Trutnova – Rtyně/Úpice B – Radvanice
08.kolo 08.10.2016 SO 09,00 Radvanice - Rtyně/Úpice B – Bílá Třemešná
09.kolo 16.10.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice B – Horní Maršov – Podhůří (hř. Úpice)
10.kolo 22.10.2016 SO 10,00 Bílá Třemešná – Rtyně/Úpice B – Jánské Lázně
11.kolo 29.10.2016 SO 10,00 Poříčí – Rtyně/Úpice B – Horní Maršov
06.07.2016 - Mladší přípravka - Rozlosování podzimní části nové sezóny mladší přípravky !
Mladší přípravka: Rtyně/Úpice Okresní přebor TU
01.kolo 27.08.2016 SO 09,00 Lánov – Vrchlabí – Hostinné – Rtyně/Úpice
02.kolo 03.09.2016 SO 09,00 Mladé Buky – Rtyně/Úpice – Rudník – Vrchlabí
03.kolo 10.09.2016 SO 09,00 Bílá Třemešná – Rtyně/Úpice – Žacléř – Lánov
04.kolo 17.09.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice – Mladé Buky – Hostinné – Žacléř
05.kolo 24.09.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice – Rudník (hř. Úpice)
06.kolo 28.09.2016 ST 09,00 Mladé Buky – Rtyně/Úpice – Bílá Třemešná – Lánov
07.kolo 01.10.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice – Hostinné – Rudník – Bílá Třemešná
08.kolo 08.10.2016 SO 09,00 Staré Buky/Pilníkov – Rtyně/Úpice – Žacléř – Bílá Třemešná
09.kolo 16.10.2016 NE 10,00 Vítězná – Rtyně/Úpice
10.kolo 22.10.2016 SO 10,00 Lánov - Rtyně/Úpice - Mladé Buky - Staré Buky/Pilníkov
11.kolo 29.10.2016 SO 10,00 Rtyně/Úpice – Rudník – Žacléř – Vítězná
06.07.2016 - Mini přípravka - Rozlosování podzimní části nové sezóny mini přípravky !
Mini přípravka: Rtyně/Úpice Okresní soutěž NA
01.kolo 07.09.2016 ST 17,00 Rtyně/Úpice - Machov - Velké Poříčí
02.kolo 15.09.2016 ČT 17,00 Nové Město n/M. – Rtyně/Úpice – Jaroměř
03.kolo 22.09.2016 ČT 17,00 Provodov – Rtyně/Úpice – Česká Skalice
04.kolo 26.09.2016 PO 17,00 Náchod A - Rtyně/Úpice – Náchod B
05.kolo 05.10.2016 ST 17,00 Rtyně/Úpice – Č.Kostelec A - Č.Kostelec B
06.kolo 13.10.2016 ST 16,30 V.Jesenice – Rtyně/Úpice – Zábrodí
07.kolo 18.10.2016 ÚT 16,30 Náchod A - Rtyně/Úpice – Náchod B
08.kolo 26.10.2016 ST 17,00 Rtyně/Úpice – Č.Kostelec A – Č.Kostelec B (hř. Úpice)
12.08.2016 - A-mužstvo - Přípravné utkání A-mužstva před podzimní částí !
Muži: Úpice - příprava + pohár
19.07.2016 (úterý, 18:00) zahájení přípravy
23.07.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Broumov, nehráno
27.07.2016 (středa, 18:00) Úpice - Trutnov "B" 1:4 (0:4)
30.07.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Kocbeře /pohár/ 6:1 (5:0)
03.08.2016 (středa, 18:00) Hronov - Úpice 1:2 (0:1)
06.08.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Provodov /pohár/ 3:7 (2:5)
09.08.2016 (úterý, 18:00) Rtyně - Úpice 1:0 (1:0)
02.08.2016 - A-mužstvo - Průběžné informace a změny v týmu !
Po úspěšné sezóně v 1.A třídě dochází pro následující soutěžní ročník k několika změnám v týmu a dokonce můžeme mluvit o malém zemětřesení. Trenérskou dvojici Radek Kaplan a Zbyněk Finger nahradil na pozici hlavního trenéra Vlastimil Honek, který zdejší prostředí zná z minulosti, jelikož náš dres nejprve oblékal a později i trénoval. Radek Kaplan po téměř deseti sezónách na trenérském postu v našem klubu požádal o volnější režim a jsme velice rádi, že se na jeho trenérské kvality budeme moci spolehnout z postu asistenta trenéra. Vedoucím mužstva zůstává nadále Jiří Marel. V hráčském kádru došlo hned k několika změnám. Kapitán týmu Jaroslav Kulhánek využil možnosti volného přestupu a vyzkouší si krajský přebor v Provodově. Stejná možnost se naskytla našemu nejlepšímu střelci v loňské sezóně Lukáši Radovi, který také využil práva volného přestupu a zahraje si krajský přebor v Červeném Kostelci. V Úpici nadále nebude pokračovat brankář Marcel Dousek, který se rozhodl pro návrat do Trutnova, kde bude krýt záda svému kolegovi v divizi. Nachvilku se naskytla možnost návratu našeho hráče Petra Kobose z Olympie Hradec Králové, se kterou zkušený brankář postoupil do 3.ligy, ale hráč nás požádal o přestup do Červeného Kostelce, což jsme samozřejmě umožnili. Zájem jsme měli o prodloužení působení Víti Prouzy, který ale pro zatím zvolil návrat do Rtyně v Podkrkonoší do okresního přeboru. Konec jarní části jsme již odehráli bez Ladislava Macha, který je za prací v zahraničí a ani na podzim se jeho návrat neočekává. K návratu jsme nepřemluvili Standu Řeháka, který již svoji sportovní činnost pravděpodobně dohraje v Hajnici, kam byl uvolněn na přestup.

Směrem do týmu můžeme potvrdit příchody Romana Kovačíka a Tomáše Skály ze Žacléře, kteří přicházejí na časově omezný přestup a dále jsme změnili hostování Tomáše Bruse v přestup. S Náchodem jsme se domluvili na změnu hostování v přestup Ondřeje Biedermana a ze stejného klubu můžeme oznámit i návrat Ondřeje Šulitky, který na jaře působil v Trutnově. Do tréninku se zapojil Bohumil Kafka, který na jaře hostoval v Kocbeři a tréninkové jednotky absolvují i zkušení Marek Kaplan, Radek Luštinec a Aleš Kolman. Ze sportovní činností se zatím nikdo jiný nerozloučil, tak se i nadále budeme moci spolehnout na Rosťu Erbena, Honzu Peterku, Milana Hanzlíka, Járu Picha, Martina Čápa, Pavla Kejzlara, Jana Marela, Patrika Břicháčka a snad i Petra Seidla. Jednáme ještě o působení našeho zkušeného odchovance, rozhodnutí je na samotném hráči.

Věříme, že i přes tyto změny si vše časem v týmu sedne a i nadále nás budete podporovat, tak jako tomu bylo v minulé sezóně a my Vám na oplátku budeme moci předvést dobrý fotbal.
01.08.2016 - A-mužstvo - V předkole poháru jsme porazili nováčka z Kocbeře !
SK Sparta Úpice - TJ Jiskra Kocbeře 6:1 (5:0). Branky: 2. Marel, 12. Kafka, 13. a 35. Šulitka, 28. Peterka, 52. Skála – 86. Novák z pen. Rozhodčí: M. Říha. Hráno bez karet. Diváků: 50

Jiskra Kocbeře si s úpickým týmem vyměnili pořadatelství utkání, a tak se papírové předpoklady ještě více zvýraznily. Domácí celek byl v utkání favoritem, když svoji úlohu potvrdil, vyzve v pokračování Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje soupeře z Provodova. Pro kocbeřský tým šlo v sobotu po postupu z okresního přeboru o vůbec první duel na krajské úrovni a přivítání mu soupeř z Úpice přichystal řádně pikantní. Už ve druhé minutě totiž svěřenci kouče Štěpaře inkasovali z nohy Jana Marela a po gólech Kafky se Šulitkou to po třinácti minutách bylo 3:0. Převaha domácích fotbalistů byla velká a do přestávky se favorit prosadil ještě dvakrát. Hosté do druhého poločasu udělali v sestavě dvě změny a po pauze se projev jeho týmu přece jen zlepšil. Přesto Sparta brzy skóre navýšila, další góly už ale nepřidala, jelikož v utkání domácí polevili. Naopak nováček I.B třídy přidal a poslední kosmetickou úpravu stavu čtyři minuty před koncem zařídil po nařízené penaltě za ruku v pokutovém území Novák.

Sestava Úpice: Erben – Kaplan, Hanzlík (65. Luštinec), Čáp, Pich – Kejzlar, Peterka (46. Seidel), Jan Marel, Skála – Šulitka, Kafka. Trenér: Honek.

Sestava Kocbeře: Nápravník (46. Koudelka) – Pitrman, Frieda (46. Horák), Béna, Hanuš (63. Gult) – Hulík, Šolc (69. Gogolák), Blažek, Novák – Šmíd, Groh. Trenér: Štěpař.

Kafka Bohumil, sekretář (domácí): V prvním poločase jsme si vytvořili velkou převahu, hosté nestíhali rychlostně a prohrávali osobní souboje. Do poločasu to bylo 5:0 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve druhé půli jsme polevili, do hry se dostal i soupeř, pětibrankový rozdíl se už ale nezměnil.

Jiří Štěpař, trenér (hosté): V prvním poločase jsme doplatili na naivní bránění a soupeři jsme cestu k brankám značně usnadnili. Po přestávce tempo Sparty opadlo a dostali jsme se ke slovu i my. Střelecky jsme se ale dokázali prosadit až z penalty. Výkon brankáře a obrany musí být příště rozhodně lepší.
30.06.2016 - Archiv - Zprávy ze sezony 2015/2016 přesunuty do archivu.
Všechny zprávy a novinky ze sezony 2015/2016 byly přesunuty do archivu.