.

Archiv novinek sezony 2005/2006:
22.06.2006 - Valná hromada - Pátek 23.06.2006 od 17:00 !!!
V pátek 23.06.2006 od 17:00 se konná v městském penzionu (nad Tipsportem - naproti Velkonu) valná hromada oddílu SK SPARTA ÚPICE - fotbal !
18.06.2006 - B-mužstvo - Rezerva postupuje do 3. třídy !!!
SK Sparta Úpice "B" - Borovnice 3:0 (0:0). Branky: Kejzlar Martin, Vlček, Černý. V utkání s poslední Borovnicí šlo o první příčku 4. třídy, o kterou se prali 3 mužstva, nejhůře postavený tým navíc čeká baráž o postup. Našim hráčům se dlouho nedařilo vstřelit gól. Ty přišly až v druhém poločase. Rezerva si vybojovala postup do vyšší třídy, který adekvátně oslavila ve vinárně u Libora :)
17.06.2006 - A-mužstvo - Na závěr porážka v Mladých Bukách !
Mladé Buky "A" - SK Sparta Úpice "A" 3:1 (0:0). Branka: Kejzlar Martin. Utkání jsme začali bez brankáře, kterého musel zastoupit Martin Kejzlar, nutno dodat, že výborně, ikdyž jednou inkasoval. Po změně stran jsme prostřídali, ale nazvrat již to nebylo. Domácím jsme branky darovali.
17.06.2006 - St. žáci - Konečná třetí příčka !
Starší žáci v utkání o 3. místo porazili doma Rudník 4:1 a po výsledku z minulého týdne 2:4 zakončili sezónou celkovým třetím místem.
11.06.2006 - B-mužstvo - Bude se rozhodovat v posledním kole !
Janské Lázně "B" - SK Sparta Úpice "B" 1:0. Našim hráčům se nepodařilo proměnit vyložené šance a byli potrestáni. O postupu se tak bude rozhodovat mezi třemi týmy v posledním kole. Naše rezerva hostí poslední Borovnici.
10.06.2006 - A-mužstvo - Vysoká výhra proti Černému Dolu !
SK Sparta Úpice "A" - Černý Důl 13:2 (7:1). Branky: Jakub Peterka 6, Černý 2, Kejzlar 2, Šulitka, Kolman, Jan Peterka. Do Úpice zavítal potrestaný Černý Důl a v jeho řadách to bylo znát. Tréninkové utkání vyznělo jasně pro naše hráče.
07.06.2006 - B-mužstvo - Tucek branek v síti Chotěvic !
SK Sparta Úpice "B" - Chotěvice 12:3 (4:0). Jednoznačná záležitost domácích hráčů. Zajímavostí je, že rozhodčí Langer první poločas ukončil ve 42. minutě a druhý poločas dokonce ve 39. minutě :) K prvnímu místu stačí rezervě ze dvou utkání jediná výhra !
04.06.2006 - B-mužstvo - Rezerva se přiblížila k postupu !
SK Sparta Úpice "B" - Lampertice 6:1. Béčko si lehce poradilo s mužstvem z Lampertic a odčinilo debakl z Chvalče. Výsledek mohl být i výraznější.
03.06.2006 - A-mužstvo - Překvapivě vezeme bod z Hostinného !
Hostinné "A" - SK Sparta Úpice "A" 0:0. Po soustředěném a bojovném výkonu na půdě lídra tabulky uhráli naši hráči bezbrankovou remízu a bod si zcela zasloužili. V závěru utkání mohl rozhodnout Pavel Kejzlar, ale trestuhodně zahodil vyloženou šanci, když se ocitl sám před domácím brankářem. Výborně řídil p. Teichmann.
31.05.2006 - A-mužstvo - Opět špatný začátek, tentokrát ve Volanově !
Volanov - SK Sparta Úpice "A" 3:1 (3:0). Branka: Černý. Naši hráči zaspali začátek a po 25-ti minutách prohrávali o tři branky. Od té doby se snažili, ale stačilo to pouze na jednu branku. V druhém poločase měl náš tým jasně navrh, ale pozorná domácí obrana drama nepřipustila. V závěru utkání vykopávali domácí míč již z branky a Jakub Peterka trefil tyč. Volanov neproměnil přísnou penaltu.
28.05.2006 - B-mužstvo - Góly střílela pouze Chvaleč !
Chvaleč - SK Sparta Úpice "B" 6:0 (3:0). Rezerva dostala nečekaný debakl ve Chvalči, když po třech minutách byl stav již 2:0. Dobře hrající domácí výsledek do konce zápasu ještě navýšili a zaslouženě vyhráli.
27.05.2006 - Dorost - Úpice porazila dosud neporaženou Slavii HK !
Starší dorost přichystal Slavii HK první porážku v sezóně, když zvítězil gólem Novotného 1:0. Náš dorost se bodově dotáhl na druhou Olympii HK. Mladší dorost prohrál se stejným soupeřem 0:4.
27.05.2006 - A-mužstvo - Na Podhůří jsme doma nestačili !
SK Sparta Úpice "A" - Podhůří 1:3 (1:2). V úvodu utkání si nejprve náš brankář srazil do sítě vysoký míč a poté hned hosté zvýšili vedení další brankou po akci do zcela otevřené obrany. Domácí probral až gól Pavla Kejzlara a za okamžik mohl vyrovnat i Jan Peterka, ale trefil jen brankáře. V druhém poločase naše mužstvo neustále útočilo, ale pozorná obrana hostů odolávala. Třetí branku jsme hostům doslova darovali po špatně vhozeném autu. Utkání s přehledem odřídil p. Mahrla.
21.05.2006 - St. žáci - Žáci postupují do semifinále !
SK Sparta Úpice - Svoboda 4:0. Branky: 2xKánský, Hruška, Rychlík. V prvním poločas se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém domácí neproměnili penaltu. Ve druhém poločase se domácí prosadili střelecky a zaslouženě vyhráli. Po výhře v prvním utkání ve Svobodě postupuje naše mužstvo do semifinále.
21.05.2006 - B-mužstvo - V derby se Starým Rokytníkem smírně !
SK Sparta Úpice "B" - Starý Rokytník 2:2 (1:1). Branky: Škrabal a Manšinger. Domácí šli nejprve do vedení brankou Škrabala, ale hosté záhy vyrovnali. V druhém poločase se nádherně trefil hostující hráč tvrdou střelou z 25-ti metrů a Rokytník po právu vedl. V poslední minutě vyrovnal Manšinger po zcela správně nařízené penaltě. V utkání byli lepším týmem hosté.
20.05.2006 - A-mužstvo - Po tragickém úvodu se vracíme s prázdnou !
Kunčice - SK Sparta Úpice "A" (5:2). Naše mužstvo přijelo do Kunčic jakoby na výlet a odváží si pětibrankový příděl. Domácí vyhráli zcela zaslouženě.
14.05.2006 - B-mužstvo - Šlágr kola pro Úpici !
Bílá Třemešná "B" - SK Sparta Úpice "B" 2:3. Branky: 2x Kejzlar Martin, Černý Radek. Béčko naplno bodovalo na půdě rezervy Bílé Třemešné a po zahávání další aspirantů postupu si upevnilo vedení.
13.05.2006 - Dorost - Týniště odjelo z Úpice s prázdnou !
Starší dorost porazil podle předpokladů Týniště 4:0 a na druhou Olympii ztrácí pouhý bod. Zabral i mladší dorost, který se stejným soupeřem vyhrál 5:1.
13.05.2006 - A-mužstvo - V derby se opakoval podzimní výsledek !
SK Sparta Úpice "A" - Rtyně 1:1 (1:0). Branka: vlastní. Hned v úvodu utkání se domácí snažili soupeře přitlačit z čehož vytěžili pokutový kop, který ale neproměnili. Branka padla za nedlouho po rohovém kopu. Další obrovské šance ale zůstali nevyužity a tak první poločas skončil těsným vedením Úpice. V druhém poločase se jakoby domácí zapoměnili v kabině a hosté svého soupeře přehrávali. Zhruba v 70. minutě hosté udeřili a štastně vyrovnali. Poté byl vyloučen hostující Kábrt a těsně před koncem nesprávně domácí Kulda. Domácí i v druhém poločase doplatili na neproměňování jasných šancí.
11.05.2006 - Pozvánka - V sobotu na DERBY !!!
Sobota 13.05.2006 od 17:00 SK Sparta Úpice "A" - Rtyně ! Zveme všechny příznivce na sobotní derby se Rtyní. Oba soupeře dělí v tabulce po dnešku 8 bodů, lépe je na tom Úpice. Podzimní utkání ve Rtyni skončilo 1:1. Přijďte povzbudit domácí borce.
10.05.2006 - A-mužstvo - Fotbal bez šancí výhru nepřinesl !
SK Sparta Úpice "A" - Janské Lázně "A" 0:0. V Úpici se hrál průměrný fotbal okresní úrovně bez šancí na obou stranách. Na sestavě obou týmů se projevil středeční termín a výkon asi odpovídal náročnému týdnu sobota-pondělí-středa.
08.05.2006 - A-mužstvo - Zasloužená výhra nad rezervou z Vrchlabí !
SK Sparta Úpice "A" - Vrchlabí "B" 4:1 (1:1). Branky: 2x Černý Radek, Peterka Jan a Říha Michal. V prvním poločase se nehrál příliš pohledný fotbal, přesto jsme šli do vedení, ale po velké chybě obrany hosté srovnali. Do druhého poločasu Úpice vlétla a ujala se vedení, které do konce zápasu ještě narosto. Hosté si moc šancí nevytvořili. Utkání opět dobře odřídil rozhodčí Kopiště, asistovali mu Gereg a Suchomel.
08.05.2006 - B-mužstvo - Bezbranková remíza znamená další ztrátu !
SK Sparta Úpice "B" - D. Branná "B" 0:0. Ve vyrovnaném utkání se obě mužstva rozešla smírně.
07.05.2006 - B-mužstvo - Po dvou porážkách plný bodový zisk !
SK Sparta Úpice "B" - Libotov 2:1 (1:1). Po minulém týdnu, kdy se nepodařilo ani v jednom ze dvou zápasů bodovat, porazilo naše béčko po špatném začátku Libotov. Domácí hráči se po inkasované brance ve druhé minutě oklepali a do poločasu ještě srovnali. V druhém poločase proměnili pouze jednu ze svých šancí a vyhráli těsným rozdílem. Hosté předvedli v Úpici dobrý výkon.
06.05.2006 - A-mužstvo - Penaltové utkání vyhráli domácí !
Bílá Třemešná "A"- SK Sparta Úpice "A" 5:2 (2:1). Branky: 2x Kulhánek Jaroslav. Na špatném terénu jsme se ujali vedení gólem z penalty, ale domácí vzápětí otočili (s přispěním vlastního gólu Kriegela) a do konce poločasu výsledek hlídali. V druhém poločase rozhodčí Cerman dvakrát domácím hráčům daroval penaltu, nejprve za ruku a poté za faul, obě situace mimo pokutové území !!! Zároveň vyloučil rozcvičujícího se Mesnera a také vytáhl červenou kartu Kulhánkovi, kterou následně stáhl a ukázal kartu žlutou. To už naše hráče doslova dožralo a začali zbytečně kecat, za které je rozhodčí vždy odměnil kartou. Následně kompenzoval penaltou i na druhé straně, kterou Kulhánek bezpečně proměnil. Domácí utkání uzavřeli svým pátým gólem do naší sítě.
06.05.2006 - St. žáci - Žáci vezou tři doby z Prosečného !
Prosečné - Sparta Úpice 1:3 (0:1) Branky: 2x Petr Malý, Patrik Rychlík. Celkem vyrovnané utkání ve kterém se prosadili hosté a zaslouženě vyhráli.
01.05.2006 - B-mužstvo - Prvomájová porážka v Lánově !
Lánov "B" - SK Sparta Úpice "B" 5:3 (1:1). Po špatném výkonu v Lánově zůstalo B-mužstvo po prodlouženém víkendu bez bodu.
30.04.2006 - B-mužstvo - Ve šlágru kola naše mužstvo prohrálo !
Bernartice - SK Sparta Úpice "B" 3:2 (2:1). Branky: 2x Hanzlík Milan. Po nepříliš dobrém výkonu naše B-éčko padlo na hřišti soupeře 3:2, když inkasovalo v samotném závěru. Domácí si za bojovnost vítězství zasloužili.
29.04.2006 - Dorost - Plný počet bodů z dvouzápasu s Předměřicemi !
Starší dorost porazil svého soupeře z Předměřic přesvědčivě 6:0. I mladší dorost po delší době naplno bodoval, když porazil stejného soupeře 2:0.
29.04.2006 - A-mužstvo - Pohledné utkání v Úpici vyhráli domácí !
SK Sparta Úpice "A" - Poříčí 4:1 (1:0). Branky: Peterka Jakub, David Miloš, Kejzlar Pavel a Černý Radek. V Úpici se dnes hrál dobrý fotbal zásluhou obou mužstev. V bojovnosti a brankových příležitostech měli ovšem navrh domácí a zaslouženě si připsali do tabulky 3 body. S přehledem řídil Martin Kopiště
23.04.2006 - B-mužstvo - Jednoznačná výhra 5:0 nad Radvanicemi !
SK Sparta Úpice "B" - Radvanice 5:0 (2:0). V průměrném utkání si domácí zasloužili vyhrát, když v poločase vedlo 2:0. Výsledek utkání si naše mužstvo pohlídalo a scóre ještě navýšilo.
22.04.2006 - A-mužstvo - Naše mužstvo vedlo o 2 góly, ale nakonec prohrálo !
H.S. Město - SK Sparta Úpice "A" 3:2 (1:2). Branky: Peterka Jakub a Peterka Jan. Od začátku jsme na domácí doslova vlétli a ujali se vedení o dva góly. Další obrovské příležitosti jsme bohužel nevyužili a domácí těsně před koncem poločasu snížili. Druhý poločas byl za přispění rozhodčího v režii domácích hráčů.
22.04.2006 - Dorost - Mladší dorost RSCM Rozkoš odváží 3 body
Starší dorost přehrál regionální celek Rozkoš 4:0 a mladší dorost prohrál s tímto výběrem 0:1.
16.04.2006 - Dorost - šlágr kola pro Olympii !
Starší dorost prohrál na hřišti třetí Olympie HK 0:3. Mladší dorost prohrál 1:5 také s Olypmií
15.04.2006 - A-mužstvo - Po poločase naše mužstvo zabralo a vyhrálo !
Úpice "A" - Libeč 2:1 (0:1). Branky: Peterka Jakub a Mesner Petr. Domácí se po špatném prvním poločase probudili a v začátku druhé půle otočili skóre. Zvýšenou bojovností si už zápas nenechali vzít. Hosté předvedli dobrý výkon.
09.04.2006 - Dorost - Starší zvítězili s Opočnem !
Starší dorost si připsal 3 body když zvítězil s Opočnem 3:1, dvě branky vsítil Milan Hanzlík. Mladší dorost prohrál s vedoucí Dobruškou 0:2.
08.04.2006 - Informace - Po odloženém kole se v sobotu rozjede OP !
První jarní kolo bylo odloženo na 01.05.2006 a tak první utkání jara sehraje naše mužstvo v sobotu od 17:00 doma s Libčí. Béčko zajíždí v neděli do Lánova, kde se utká s místní rezervou.
05.11.2005 - A-mužstvo - Pilníkovu jsme vrátili domácí porážku !
Pilníkov - Úpice "A" 1:3. Branky: Kulhánek Jaroslav z pen., Peterka Jan, Kejzlar Pavel. Zodpovědným výkonem celého mužstva jsme si došli pro vítězství a důstojně jsme se rozloučili s podzimní částí.
30.10.2005 - B-mužstvo - Povinná výhra v Borovnici
Borovnice - Úpice "B" 3:6. Z půdy posledního celku tabulky přivezla rezerva povinnou výhru. V utkání se blýskl hattrickem Franta Škrabal ...
29.10.2005 - A-mužstvo - Porážka od vedoucího celku OP
Úpice "A" - Mladé Buky 0:3. Hosté šli od začátku pro vítězství a zaslouženě vyhráli.
22.10.2005 - A-mužstvo - V Černém Dole jsme otočili po poločase !
Černý Důl - Úpice "A" 1:2. Branky: Kulhánek z pen., Peterka Jakub. Po rychle inkasované brance jsme se včas otřepali, ale brankové příležitosti jsme dokázali využít až v druhém poločase. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, proto naše vítězství je zasloužené.
16.10.2005 - B-mužstvo - Tři body z Lampertic
Lampertice - Úpice "B" 0:3
15.10.2005 - A-mužstvo - Další domácí porážka !
Úpice "A" - Hostinné 1:2. Branka: Kulhánek z pen.
11.10.2005 - Fotogalerie - Galerie se pořádně rozrůstá !
Již 83 starých fotografií naleznete v galerii. Obrázky jsou do galerie průběžně doplňovány. Odkaz do fotogalerie je v pravém menu nebo zde.
11.10.2005 - Mládež - Starší žáci na 2. příčce OP !
Starší žáci se po výhře 7:1 v Malých Svatoňovicích dostali na druhou příčku okresního přeboru, v následujícím kole hostí vedoucí Vrchlabí B.
10.10.2005 - Dorost - Také série naše dorostu skončila !
Starší dorost prohrál na hřišti posledního Týniště 1:3 a ztrácí na vedoucí Slavii HK 3 body. Mladší dorost se stejným soupeřem prohrál 0:3 a propadl se na 11. pozici.
09.10.2005 - B-mužstvo - Chvaleč přetrhla dlouhou sérii bez porážky !
Úpice "B" - Chvaleč 2:3. Naše rezerva prohrála až ve dvanáctém kole, přesto stále vede.
08.10.2005 - A-mužstvo - Pět gólů v naší síti !
Podhůří - Úpice "A" 5:2. Branky: Kafka, P. Kejzlar. Po hrubých chybách v obraně jsme soupeři góly doslova darovali, naše šance zůstali nevyužity.
02.10.2005 - B-mužstvo - V derby jsme byli úspěšnější !
Starý Rokytník - Úpice "B" 1:2. Branky: Lacko, Peterka Jakub. Ve šlágru kola vyhrálo naše mužstvo na hřišti druhého Starého Rokytníka a upevnilo si první příčku ve 4. třídě. Utkání s minimem vyložených šancí se spíš hrálo ve středu hřiště.
01.10.2005 - A-mužstvo - Domácí výhra nad posledními Kunčicemi.
Úpice "A" - Kunčice 5:1. Branky: 2x Peterka Jakub, Manšinger, Maršík, Kulda. V průměrném utkání jsme poslednímu celku OP nastříleli pět branek. Hosté dokázali pouze odpovědět na první gól, jinak si větší šance nevytvořili. Naše mužstvo mělo i další šance, ale v koncovce se stále trápí.
29.09.2005 - Fotogalerie - První historické přírůstky v galerii !
Do naší fotogalerie jsem přidal první dávku historických fotografií. Pokud vlastníte starší foto, klidně i negativy, které by jste zapůjčili (po digitalizaci vrátím), zde mi pošlete email. Odkaz do fotogalerie je v pravém menu nebo zde.
28.09.2005 - B-mužstvo - Středeční utkání naše rezerva zvládla !
Kuks - Úpice "B" 0:2. Naše rezerva zůstává i po 10-ti kolech neporažena !
28.09.2005 - A-mužstvo - První domácí výhra v tomto ročníku !
Úpice "A" - Dolní Kalná 1:0. Jedinou branku utkání dal hlavou po rohovém kopu Honza Peterka a zajistil domácím teprve první domácí výhru v tomto ročníku. Mnoho dalších šancí jsme neproměnili a tak jsme se o vítězství rvali až do konce.
25.09.2005 - B-mužstvo - Našemu mužstvu patří první příčka !
Úpice "B" - Bílá Třemešná "B" 3:1 (2:1). K dobrému utkání přispěla hra obou mužstev. Hosté se nejprve ujali vedení spornou penaltou, ale naši hráči dokázali ještě do poločasu otočit a osud utkání již ze svých rukou nepustili.
24.09.2005 - A-mužstvo - Remizovali jsme v derby ve Rtyni !
Rtyně - Úpice "A" 1:1. V derby, které se hrálo znovu po dvou a půl letech, jsme se ujali v 15. minutě vedení, které jsme mohli v dalším průběhu utkáni zvýšit šancema Pavla Kejzlara a Radka Černého. Nestalo se tak, a domácí v 80. minutě nádhernou střelou srovnali na konečných 1:1.
14.09.2005 - A-mužstvo - Vítězství v Janských Lázní !
Janské Lázně - Úpice "A" 1:2. V bojovném utkání jsme využili pouze dvě z našich šancí, ale utkání jsme nepustili a zaslouženě vyhráli.
11.09.2005 - B-mužstvo - Debakl neporažených Bernartic.
Úpice "B" - Bernartice 7:1 (4:0). Jednoznačná záležitost našeho mužstva, když hosté nic nevymysleli a korigovali pouze v závěru utkání. Hattrickem se blýskl Černý. Fotografie ze zápasu najdete zde.
10.09.2005 - Dorost - Porazili jsme vedoucí Olympii !
St. dorost: Úpice/Č. Kostelec - Olympia HK 1:0 a Ml. dorost: Úpice/Č. Kostelec - Olympia HK 0:2. Starší dorost je stále po šesti kolech bez porážky a vinnou horšího scóre je na druhé pozici KP !
10.09.2005 - A-mužstvo - Druhá porážka v řadě.
Poříčí - Úpice "A" 3:1. Do utkání jsme vlétli a po vedoucím gólu Martina Kejzlara jsme mohli ještě 2x skórovat, ale Jakub Peterka své šance promarnil. Poté převzali osud utkání do svých rukou rozhodčí !
07.09.2005 - B-mužstvo - Vítězství v Chotěvicích
Chotěvice - Úpice "B" 1:7 (0:5). Ve středečním vloženém kole naše béčko zajíždělo na hřiště Chotěvic, odkud se vrátilo se třemi body. Branky: 2x Peterka Jan, 2x Kejzlar Martin, Hanák Jan, Stoklásek Petr a Kulda Radek.
06.09.2005 - Fotogalerie - Začínáme tvořit fotogalerii !
Rozhodli jsme se vytvořit fotogalerii, do které budeme čas od času přidávat fotoreporty ze zápasů našich mužstev. Dále máme přislíbené od pamětníků starší fotky z let minulých. Jelikož digitalizace těchto dobových fotografií je časově náročná, chce to čas. Pokud vlastníte starší foto, klidně i negativy, které by jste zapůjčili (po digitalizaci vrátím), zde mi pošlete email. Odkaz do fotogalerie je v pravém menu nebo zde.
05.09.2005 - Dorost - Víkendové 4 body z venku.
St. dorost: Opočno - Úpice/Č. Kostelec 1:3 a Ml. dorost: Dobruška - Úpice/Č. Kostelec 2:2
04.09.2005 - B-mužstvo - Remíza s ambiciózním nováčkem.
Radvanice - Úpice "B" 1:1. V nedělní podvečer se hrál na hřišti v Bohuslavicích dobrý fotbal. Naše mužstvo sice prohrávalo, ale do poločasu ještě srovnalo gólem Hanáka z penalty. Béčko mělo více možností skórovat, ale v brance stál dobře chytající golman Radvanic. Úpice si nadále drží neporazitelnost. Fotografie ze zápasu zde.
03.09.2005 - A-mužstvo - Podprůměrný výkon body nepřinesl.
Úpice "A" - Horní Staré Město 0:1. O zasloužené výhře hostů rozhodla branka v 90. minutě. Domácí předvedli špatný výkon a vyhrát si nezasloužili.
31.08.2005 - A-mužstvo - Domácí výhry jsme se opět nedočkali.
Úpice "A" - Volanov 2:2, branky: Kejzlar Pavel a Kafka. Ve středečním vloženém kole předvedli oba soupeři matný výkon, hrál se spíš důrazný fotbal. V utkání jsme 2x vedli, ale soupeř dokázal vždy jednogólové manko dotáhnout. Utkání řídil rozhodčí Švehla. Podrobnosti ze zápasu zde.
28.08.2005 - B-mužstvo - Lánovský chodící fotbal na body nestačil.
Úpice "B" - Lánov "B" 7:1. Naše "béčko" dokázalo svému soupěři již v prvním poločase vstřelit šest branek, ve druhém utkání pouze kontrolovalo. Lánovští si vypracovali za celý zápas pouze dvě šance, jednu z nich proměnili až v závěru utkání.
27.08.2005 - Dorost - Poloviční úspěšnost, starší vyhráli.
Starší dorost porazil na hřišti v Červeném Kostelci Kunčice 2:1, mladší bohužel prohrál s Cidlinou "B" 2:3.
27.08.2005 - A-mužstvo - Vyhráli jsme v Libči !
Libeč - Úpice "A" 0:1, branka: Černý. V utkání plném osobních soubojů jsme zvítězili brankou Radka Černého v prvním poločase. Na těžkém terénu (vysoká a podmáčená tráva) jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Domácí měli také několik šancí, ale za záda Nováka je nedotlačili.
21.08.2005 - Dorost - Úpický vítězný víkend !
Starší dorost vyhrál v Rychnové nad Kněžnou 2:0, mladší vyhrál se stejným soupeřem 2:1. Blahopřejeme.
21.08.2005 - B-mužstvo - 3 body z D. Branné !
D. Branná "B" - Úpice "B" 0:1, branka Menšík.
20.08.2005 - A-mužstvo - Zasloužené vítězství ve Vrchlabí!
Vrchlabí "B" - Úpice "A" 1:5, branky: 2x Kejzlar P., 2x David a Šarlina. Po špatném úvodu seźony jsme museli bezpodmínečně bodovat ve Vrchlabí, což se nám povedlo. První branku vstřelili domácí, ale rychlou odpovědí jsme srovnali krok. V začátku druhého poločasu jsme vstřelili rychlé dvě branky a utkání jsme si již pohlídali.
15.08.2005 - "20" - Přátelák s juniorkou výběru Dubaje
V pondělí zavítal do Úpice na přátelský zápas juniorský výběr Dubaje. U nás se proti nim postavil posilněný celek dorostu. Úpice čekala na brejky a standardní situace. Dubajští kombinovali, ale ve finální fázi nedokázali vhodně přihrát či zakončit. Po gólech Honzy Peterky a Pavla Kejzlara odešli reprezentanti Dubaje poraženi, což se jim stalo poprvé při tomto českém turné !
14.08.2005 - B-mužstvo - Ani rezerva nedokázala vyhrát
Úpice "B" - Pilníkov "B" 4:4, Góly: 2x Stach, Kejzlar M., Menšík
13.08.2005 - A-mužstvo - Šok na domácím hřišti !
Úpice "A" - Pilníkov "A" 3:5. První letošní domácí utkání přineslo před početnou návštěvou velký šok, když jsme v 70. minutě vedli 3:0, všechno nasvědčovalo pohodové výhře, ale hosté nepochopitelně 5-ti góly v závěru dokonale otočili !!!
07.08.2005 - A-mužstvo - Prokletí pokračuje ...
Dolní Kalná - Úpice "A" 1:0, když po vyrovnaném utkání jsme inkasovali v závěru utkání po trestném kopu. Nadále tak pokračuje série bez vítězství na Dolno-kalenské půdě.
07.08.2005 - B-mužstvo - První utkání na jedničku !
Béčko v prvním mistrovském utkání jednoznačně přehrálo hosty z Kuksu 8:0 !
19.07.2005 - B-mužstvo - Příprava zahájena ...
Naše druhé mužstvo se již od jara připravuje na start v mistrovských utkání. Na lavičku usedl po odmlce Martin Strachota, který dříve vedl náš dorost.
19.07.2005 - St. + Ml. Žáci - Opět máme obě kategorie v soutěži !
Do nového ročníku je přihlášeno mužstvo mladších i starších žáků. Budou působit v okresních soutěžích.
18.07.2005 - Dorost - Fůze našeho dorostu s Č. Kostelcem
Z důvodu nedostatku hráčů v našem dorostu i v Č. Kostelci, se provedla fůze obou týmů. V krajském přeboru je potřeba ml. a st. dorost. Starší dorost bude hrát pod hlavičkou Úpice a mladší dorost pod hlavičkou Červeného Kostelce, dvouzápas zůstáva nezměněn.
15.07.2005 - A-mužstvo - Změny kádru v prvním týmu !
Mužstvo opustil Stanislav Horák (ukončené hostování), Miloš Pour (hostování/přestup), Marek Kaplan (osobní důvody), Jaromír Zapletal (osobní důvody). Do mužstva zatím přišel Martin Kriegel (dorost), Martin Kejzlar (dorost) a Adam Šulitka (dorost).
12.07.2005 - A-mužstvo - Příprava zahájena, trenér Šulitka skončil !
První mužstvo zahájilo přípravu na novou sezónu pod vedením nového trenéra, stal se jím p. Jůzl, naposledy vedl hráče Rudníka v krajském přeboru.
30.06.2005 - A-mužstvo - Pro první kolo nás čeká těžký soupěř !
Naše mužstvo čeká na úvod nové sezóny zápas v Dolní Kalné, kde se nám již několik let nedaří.
30.06.2005 - B-mužstvo - Obnovené druhé mužstvo dospělých !
Už oficiálně Vám můžeme ohlásit, že od nové sezóny budeme mít dve družstva dospělých. Po několika letech se B-mužstvo zapojujue do mistovských soutěží. Los přisoudil pro první kolo mužstvo Jiskra Kuks. Hracím dnem bude neděle.
21.06.2005 - A-mužstvo - Fotografie mužstva dospělých 2004-2005
Poslední utkání v sezoně jsme využili ke společené fotografii, kterou si můžete prohlédnout zde. Uživatelé s menším rozlišením monitoru si foto roztáhněte (kurzor nad foto, objeví se lupa).
20.06.2005 - Archiv - Zprávy ze sezony 2004/2005 přesunuty do archivu.
Všechny zprávy a novinky ze sezony 2004/2005 byly přesunuty do archivu.