.
 
Poslední zápas: Příští zápas:
 
1.A třída 2016/2017
 
SK Sparta Úpice - Bílá Třemešná
4:1 (1:1)
 
 
1.A třída 2016/2017
 
SK Sparta Úpice - Lokomotiva HK
sobota 03.09.2016 (17:00)
 
 
->>> Kalendář 2016/2017 (podzim) - Termínová listina <<<-
 
Novinky z aktuální fotbalové sezóny 2016/2017:
06.07.2016 - A-mužstvo - Rozlosování podzimní části nové sezóny 1.A třídy !
Muži: Úpice A-třída KFS
13.08.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Týniště
20.08.2016 (sobota, 17:00) Hostinné - Úpice
27.08.2016 (sobota, 17:30) Úpice - Bílá Třemešná
03.09.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Loko Hradec Králové
11.09.2016 (neděle, 17:00) Trutnov "B" - Úpice (hřiště HSM)
17.09.2016 (sobota, 17:00) Úpice - Třebeš
24.09.2016 (sobota, 16:30) Nepolisy - Úpice
28.09.2016 (středa, 16:30) Nový Hradec Králové - Úpice
01.10.2016 (sobota, 16:30) Úpice - Roudnice
09.10.2016 (neděle, 16:00) Náchod "B" - Úpice
15.10.2016 (sobota, 16:00) Úpice - Vrchlabí
23.10.2016 (neděle, 15:30) Černilov - Úpice
29.10.2016 (sobota, 14:30) Úpice - Kunčice
05.11.2016 (sobota, 14:00) Sobotka - Úpice
12.11.2016 (sobota, 14:00) Úpice - Třebechovice
06.07.2016 - Dorost - Rozlosování podzimní části nové sezóny dorostenců !
Dorost: Úpice/Žacléř Krajská soutěž KFS
20.08.2016 (sobota, 14:30) Hostinné - Úpice/Žacléř
27.08.2016 (sobota, 14:15) Úpice/Žacléř - České Meziříčí (hř. Úpice)
03.09.2016 (sobota, 14:15) Úpice/Žacléř - Rudník (hř. Žacléř)
11.09.2016 (neděle, 17:00) Předměřice - Úpice/Žacléř
17.09.2016 (sobota, 14:15) Úpice/Žacléř - Hronov/Stárkov (hř. Úpice)
24.09.2016 (sobota, 13:45) Nová Paka/Stará Paka "B" - Úpice/Žacléř
01.10.2016 (sobota, 13:45) Úpice/Žacléř - Dobruška/Opočno (hř. Žacléř)
09.10.2016 (neděle, 13:30) Babí/Velké Poříčí - Úpice/Žacléř
15.10.2016 (sobota, 13:15) Úpice/Žacléř - Borohrádek (hř. Úpice)
22.10.2016 (sobota, 12:30) Meziměstí/Teplice - Úpice/Žacléř
29.10.2016 (sobota, 10:00) Úpice/Žacléř - Rasošky (hř. Žacléř)
06.07.2016 - Mladší žáci - Rozlosování podzimní části nové sezóny mladších žáků !
Mladší žáci: Úpice/Rtyně Krajský přebor KFS
01.kolo 04.09.2016 SO 09,00 (Jaroměř) Jaroměř - Třebeš II - Úpice/Rtyně - Třebechovice
02.kolo 10.09.2016 SO 09,00 (Úpice) Č. Kostelec - Úpice/Rtyně - Rozkoš - Třebechovice
03.kolo 18.09.2016 NE 09,00 (Jaroměř) Úpice/Rtyně - Č. Kostelec - Rasošky - Jaroměř
04.kolo 25.09.2016 NE 09,00 (Rtyně) Třebeš II - Úpice/Rtyně - Č. Kostelec
05.kolo 01.10.2016 SO 09,00 (Třebechovice) Rasošky - Úpice/Rtyně - Třebechovice
06.kolo 09.10.2016 NE 09,00 (Č. SKalice) Úpice/Rtyně - Jaroměř - Rozkoš
07.kolo 15.10.2016 SO 09,00 (Úpice) Rozkoš - Rasošky - Úpice/Rtyně - Třebeš II
08.kolo 23.10.2016 NE 09:00 (Č.Kostelec) Č. Kostelec - Úpice/Rtyně - Rozkoš - Třebechovice
09.kolo 30.10.2016 NE 09,00 (Č.Kostelec) Třebeš II - Úpice/Rtyně - Č. Kostelec
10.kolo 05.11.2016 SO 10,00 (Jaroměř) Úpice/Rtyně - Jaroměř - Rozkoš
06.07.2016 - Starší přípravka - Rozlosování podzimní části nové sezóny starší přípravky A+B !
Starší přípravka "A": Rtyně/Úpice Okresní přebor TU
01.kolo 27.08.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Jánské Lázně
02.kolo 04.09.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice A – Bílá Třemešná – Dolní Kalná
03.kolo 10.09.2016 SO 09,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B
04.kolo 17.09.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Poříčí u Trutnova (hř. Úpice)
05.kolo 25.09.2016 NE 09,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Radvanice
06.kolo 28.09.2016 ST 09,00 Radvanice – Rtyně/Úpice A – Jánské Lázně
07.kolo 01.10.2016 SO 09,00 Horní Maršov – Rtyně/Úpice A – Bílá Třemešná
08.kolo 09.10.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice A – Dolní Kalná – Poříčí u Trutnova (hř. Úpice)
09.kolo 15.10.2016 SO 09,00 Poříčí u Trutnova – Rtyně/Úpice A – Radvanice
10.kolo 23.10.2016 NE 10,00 Rtyně/Úpice A - Horní Maršov – Radvanice
11.kolo 30.10.2016 NE 10,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Bílá Třemešná

Starší přípravka "B": Rtyně/Úpice Okresní přebor TU
01.kolo 27.08.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Jánské Lázně
02.kolo 03.09.2016 SO 09,00 Radvanice – Rtyně/Úpice B – Podhůří
03.kolo 10.09.2016 SO 09,00 Podhůří – Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B
04.kolo 17.09.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice A – Rtyně/Úpice B – Poříčí u Trutnova (hř. Úpice)
05.kolo 24.09.2016 SO 09,00 Dolní Kalná – Rtyně/Úpice B – Bílá Třemešná
06.kolo 28.09.2016 ST 09,00 Rtyně/Úpice B – Dolní Kalná – Horní Maršov
07.kolo 02.10.2016 NE 09,00 Poříčí u Trutnova – Rtyně/Úpice B – Radvanice
08.kolo 08.10.2016 SO 09,00 Radvanice - Rtyně/Úpice B – Bílá Třemešná
09.kolo 16.10.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice B – Horní Maršov – Podhůří (hř. Úpice)
10.kolo 22.10.2016 SO 10,00 Bílá Třemešná – Rtyně/Úpice B – Jánské Lázně
11.kolo 29.10.2016 SO 10,00 Poříčí – Rtyně/Úpice B – Horní Maršov
06.07.2016 - Mladší přípravka - Rozlosování podzimní části nové sezóny mladší přípravky !
Mladší přípravka: Rtyně/Úpice Okresní přebor TU
01.kolo 27.08.2016 SO 09,00 Lánov – Vrchlabí – Hostinné – Rtyně/Úpice
02.kolo 03.09.2016 SO 09,00 Mladé Buky – Rtyně/Úpice – Rudník – Vrchlabí
03.kolo 10.09.2016 SO 09,00 Bílá Třemešná – Rtyně/Úpice – Žacléř – Lánov
04.kolo 17.09.2016 NE 09,00 Rtyně/Úpice – Mladé Buky – Hostinné – Žacléř
05.kolo 24.09.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice – Rudník (hř. Úpice)
06.kolo 28.09.2016 ST 09,00 Mladé Buky – Rtyně/Úpice – Bílá Třemešná – Lánov
07.kolo 01.10.2016 SO 09,00 Rtyně/Úpice – Hostinné – Rudník – Bílá Třemešná
08.kolo 08.10.2016 SO 09,00 Staré Buky/Pilníkov – Rtyně/Úpice – Žacléř – Bílá Třemešná
09.kolo 16.10.2016 NE 10,00 Vítězná – Rtyně/Úpice
10.kolo 22.10.2016 SO 10,00 Lánov - Rtyně/Úpice - Mladé Buky - Staré Buky/Pilníkov
11.kolo 29.10.2016 SO 10,00 Rtyně/Úpice – Rudník – Žacléř – Vítězná
06.07.2016 - Mini přípravka - Rozlosování podzimní části nové sezóny mini přípravky !
Mini přípravka: Rtyně/Úpice Okresní soutěž NA
01.kolo 07.09.2016 ST 17,00 Rtyně/Úpice - Machov - Velké Poříčí
02.kolo 15.09.2016 ČT 17,00 Nové Město n/M. – Rtyně/Úpice – Jaroměř
03.kolo 22.09.2016 ČT 17,00 Provodov – Rtyně/Úpice – Česká Skalice
04.kolo 26.09.2016 PO 17,00 Náchod A - Rtyně/Úpice – Náchod B
05.kolo 05.10.2016 ST 17,00 Rtyně/Úpice – Č.Kostelec A - Č.Kostelec B
06.kolo 13.10.2016 ST 16,30 V.Jesenice – Rtyně/Úpice – Zábrodí
07.kolo 18.10.2016 ÚT 16,30 Náchod A - Rtyně/Úpice – Náchod B
08.kolo 26.10.2016 ST 17,00 Rtyně/Úpice – Č.Kostelec A – Č.Kostelec B (hř. Úpice)
01.07.2016 - Archiv - Zprávy ze sezony 2016/2017 přesunuty do archivu.
Všechny zprávy a novinky ze sezony 2016/2017 byly přesunuty do archivu.
Kontaktní informace:
SK Sparta Úpice, z.s.
Regnerova 769
542 32 - Úpice
sparta-upice@seznam.cz
Tabulky soutěží:
A-mužstvo - 1.A třída KFS
Dorost - Krajská soutěž KFS
Starší žáci - Okresní přebor TU
Mladší žáci - Krajský přebor KFS
St. přípravka "A" - Okresní přebor TU
St. přípravka "B" - Okresní přebor TU
Ml. přípravka - Okresní přebor TU
Minipřípravka - Okresní soutěž NA
Ostatní položky:
Struktura klubu
Video-galerie
Klubové suvenýry
Klubová loga
Historie sezón
Úrazové pojištění
Formuláře ke stažení
Kodex rodiče
Archiv novinek:
Sezona 2016/2017
Sezona 2015/2016
Sezona 2014/2015
Sezona 2013/2014
Sezona 2012/2013
Sezona 2011/2012
Sezona 2010/2011
Sezona 2009/2010
Sezona 2008/2009
Sezona 2007/2008
Sezona 2006/2007
Sezona 2005/2006
Sezona 2004/2005
Sezona 2003/2004
Sezona 2002/2003
Fotbalové odkazy:
www.fifa.com
www.uefa.com
www.fotbal.cz
www.khfotbal.cz
www.ofstrutnov.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist